Sprzedaż krajowa

Począwszy od roku 2015 Ursus Bus skutecznie realizuje sprzedaż swoich produktów na rynku krajowym. Pierwsze kontrakty zrealizowane dla miasta Lublin, Warszawy i Torunia potwierdziły że firma jest w stanie dostarczyć innowacyjne rozwiązania, zdefiniowane i oczekiwane przez Klienta z zachowaniem najwyższej światowej jakości. Oferta produktowa Ursus Bus, obejmująca autobusy i trolejbusy miejskiego transportu zbiorowego, skierowana jest do zakładów komunikacji miejskiej, prywatnych operatorów autobusowych oraz lokalnych przewoźników. Sprzedaż realizowana jest w oparciu o przetargi publiczne oraz indywidualne zamówienia klientów. Aktualnie, autobusy spalinowe i elektryczne Ursus Bus można spotkać na ulicach Lublina, Warszawy, Torunia, Łomianek, Środy Śląskiej i Zielonej Góry. W najbliższym czasie dołączą do nich Szczecinek, Ostrów Wielkopolski i Nowy Sącz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Ursus Bus przygotował dedykowaną ofertę  dla miejscowości uzdrowiskowych i kurortów wypoczynkowych. Oferta zakłada wsparcie w utworzeniu systemu lokalnej komunikacji osobowej opartej o stacje przesiadkowe Park&Ride i małe – sześciometrowe autobusy elektryczne.

W przygotowaniu znajdują się  konstrukcje pojazdów specjalnego przeznaczenia m.in. elektryczne autobusy lotniskowe oraz autobusy szkolne tzw. Gimbusy.