Contact

Marek Pol
President of the Board
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: marek.pol@polmot.pl
Jan Wielgus
Vice-President of the Board
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: jan.wielgus@ursus.com
Paweł Dadej
Member of the Board
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: pawel.dadej@ursus.com
Filip Walczak 
Commercial Director
Member of the Board
Mobile: + 48 695 650 670
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: filip.walczak@ursus.com
Wojciech Pyzio
Production and Development Director
Member of the Board
Mobile: +48 607 699 201
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: wojciech.pyzio@ursus.com
Łukasz Kępa
Economic and Financial Director
Mobile: + 48 600 972 881
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: lukasz.kepa@ursus.com
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Waldemar Rumiński
Head of Sales and Marketing
Mobile: + 48 515 700 077
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: waldemar.ruminski@ursus.com


Marek Zmarz 
Director of Technical Department
Mobile: + 48 722 110 505
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: marek.zmarz@ursus.com
Remigiusz Śnieżek
Main Constructor
Mobile: + 48 785 114 688
tel./fax: +48 22 506 55 70
email: remigiusz.sniezek@ursus.com

 

 

 


Ursus Bus S.A.
ul. Frezerów 7a
20-209 Lublin
tel./fax +48 22 506 55 70
email: ursus.bus@ursus.com
Regon: 361636161
NIP: 7123296906

Błąd WP Google Maps

Aby mieć pewność, że Twoja mapa jest wyświetlona prawidłowo, proszę wprowadzić Twój klucz Google Maps JavaScript API w zakładce Maps->Settings->Ustawienia zaawansowane.